Taniec Towarzyski

Nie pozwól, aby Twoje dziecko ominęła magiczna podróż po świecie Tańca Towarzyskiego.

W programie:
Zabawa muzyką, ćwiczenia gimnastyczno – rozciągające, ćwiczenia rozwijające koordynację wzrokowo-ruchową. Tance latynoamerykańskie: samba, cha-cha, rumba, paso double, jive.Tance standardowe: walc angielski, tango, walc wiedeński, foxtrot, quickstep.

UWAGA: Dzieci będą miały możliwość zaprezentowania swoich umiejętności na wewnętrznych pokazach i turniejach tańca towarzyskiego oraz w widowiskowych formacjach tanecznych!

Oferujemy Państwu kursy na zróżnicowanych poziomach:

  1. Poziom Podstawowy – ( 20 spotkań) 5 miesięcy
  2. Poziom Średniozaawansowany – (40 spotkań) 10 miesięcy
  3. Poziom Zaawansowany:
    • Brąz – (60 spotkań) 15 miesięcy
    • Srebro – (80 spotkań) 20 miesięcy
    • Złoto – (100 spotkań) 25 miesięcy

Przejdź do zapisów »

czas trwania zajęć 60 min.
karnet 4, 8, 20 i 40 kolejnych zajęć w danej grupie

Street Dance

Różnorodność technik i styli w Street Dance daje możliwość wielopłaszczyznowego rozwoju. W ciągu zajęć prowadzone są ćwiczenia rozciągające, ćwiczenia rozwijające muzykalność i ciekawe choreografie. Instruktor zwraca uwagę na technikę i koordynacje ruchową dziecka oraz uczy jak współpracować ze sobą w grupie.

UWAGA!: Dzieci będą miały możliwość zaprezentowania swoich umiejętności na wewnętrznych pokazach i turniejach tańca! Przejdź do zapisów »

czas trwania zajęć 60 min.

karnet 4, 8, 20 i 40 kolejnych zajęć w danej grupie

Taniec Nowoczesny

Taniec Nowoczesny – to nieustająco rozwijająca się dziedzina sztuki tanecznej. Energia, siła, gibkość w tych trzech słowach możemy opisać ten niesamowity styl. W naszej placówce instruktorzy podążają za światowymi trendami zapewniając kompleksowy rozwój tancerzom. Stworzymy dla Dzieci możliwości występów solo, w duetach jak i w formacjach! Przejdź do zapisów »

czas trwania zajęć 60 min.
karnet 4, 8, 20 i 40 kolejnych zajęć w danej grupie

Lekcje Indywidualne

Zajęcia indywidulane pozwalają w sposób szybszy i efektywniejszy pracować nad techniką tańca oraz choreografiami. Dostosujemy dogodny termin i godzinę zajęć do Państwa potrzeb. Przejdź do zapisów »

czas trwania zajęć 60 min.
karnet 1 lub 10 lekcji indywidualnych

Klub Tańca Towarzyskiego „Centrum Tańca Blanka Winiarska” – Łomianki

Zapraszamy wszystkie osoby, które chcą startować, bądź startują w turniejach tańca do reprezentowania klubu „Centrum Tańca Blanka Winiarska: – Łomianki, zrzeszonego w Polskim Towarzystwie Tanecznym. Zgodnie z rozporządzeniami P.T.T. tancerze otrzymują licencjonowaną przynależność klubową jak prawo startów w turniejach rangi ogólnopolskiej, europejskiej i światowej. Klub tańca zobowiązuję się do opieki nad podopiecznymi w zakresie wyszkolenia technicznego, motorycznego jak i wizażu w Sportowym Tańcu Towarzyskim. Przejdź do zapisów »

czas trwania zajęć 60 min.
karnet 4, 8, 20 i 40 kolejnych zajęć w danej grupie

Zapisz się w 3 prostych krokach i dołącz do nas!

Wybierz dzień

Znajdź swój styl

Kliknij „ZAPISZ SIĘ”

PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIATEKSOBOTANIEDZIELA

STREET DANCE

16:15 - 17:15

9 - 14 LAT

ST1 podstawowa

Ins. Magdalena

Zapisz się

STREET DANCE

17:15 - 18:15

14 + LAT

ST2 zaawansowana

Ins. Magdalena

Zapisz się